NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

91,4% RODIČŮ celý život jen vyhrožují svým dětem: "NIC NEDOSTANEŠ! VYDĚDÍM TĚ! VŠE ODKÁŽU CHARITĚ!". Ale jen 8,6% toto statisticky splní.

Vyberte si sami, do které skupiny budete patřit vy!


Příslový praví: "PES, KTERÝ ŠTĚKÁ NEKOUŠE!" a přesně tyto skutečnosti bohužel platí v rodinách a vztazích mezi generacemi.

Máte obavy, kdo se o Vás postará, když vše vyřešíte za života? V tomto případě zůstanete v první skupině a vztahy mezi rodinou zůstanou na bodu mrazu. Již jste měli potřebu požádat o pomoc se správou Vašeho majetku (sekání trávy, dřeva, úklidu na zahradě, atd...) a slyšeli jste odpověď:

- NENÍ TO MOJE, TAK NEMÁM DŮVOD

- PŘEPIŠ TO NA MNE A POMŮŽU

- NEMÁM ČAS

- MÁŠ JEŠTĚ DALŠÍ DĚTI 

- TY JEŠTĚ ŽIJEŠ?

nebo získání majetku formou citového vydírání 

- POKUD TO NEPŘEPÍŠEŠ, TAK NEUVIDÍŠ DĚTI, VNOUČATA! atd...


I toto má řešení, ale musíte CHTÍT!


Vytvořte si u příslušného soudu CHARITATIVNÍ nebo RODINNÝ SVĚŘENSKÝ FOND a majetek zůstane těm, kdo se budou už za Vašeho života starat o Vás a o Váš majetek. V opačném případě se o Vás postará Váš svěřenský fond z plodů (nájemného) nebo majetku, který jste do něho vložil/a/li pro další generace. V případě, že Vaše rodina (děti, vnuci, pravnuci atd...) nedostanou rozum do konce Vašeho života, můžete plnění 100% z Vašeho svěřenského fondu odkázat třeba CHARITĚ nebo URČENÍM obmyšleného/ných těsně před Vaší SMRTÍ.

Výhoda: Do konce Vašeho života si nikdo není jistý, jestli vůbec něco dostane! Znáte lepší variantu řešení se 100% jistotou kontroly nad Vaším majetkem do konce života?

Zeptejte se nás ještě DNES na možná řešení ZDARMA.