NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Brno - Hospic sv. Alžběty o.p.s.

Hospic sv. Alžběty

Hospic sv. Alžběty o.p.s.  • Myšlenka hospice vychází z úcty k životu a z úcty k člověku jako jedinečné a neopakovatelné bytosti. Je třeba si uvědomit, že lékařská věda v dnešní době může hodně, ale není všemocná.
  • Máte li to štěstí, že mezi Vámi a lékařem je upřímný a poctivý vztah, možná Vám řekl, že další radikální léčba by pro Vás byla jen zdrojem nových nepříjemných vedlejších účinků, ale život prodloužit nemůže. Zde je pak na místě léčba, kterou Vám může nabídnout hospic. Hospic nemocnému slibuje, že nebude trpět nesnesitelnou bolestí, bude vždy respektována jeho lidská důstojnost, v posledních chvílích nezůstane osamocen.
  • Nabízí komplexní pomoc a podporu a s její pomocí může mít život svůj smysl až do konce. V lůžkovém hospici poskytují přiměřenou a ulevující léčbu, pojmenování jejich cílů a laskavé jednání. Odborná ošetřovatelská péče a denní režim se řídí dle přání nemocného. Doprovází jej při hledání cesty, jak se vyrovnat s omezeními a ztrátami, které nemoc přináší. Psychologická či duchovní péče slouží ke zmírnění vnitřního neklidu a zmatku z nejisté budoucnosti. Nabízí podporu příbuzným a blízkým.
  • Člověk jako svobodný jedinec má nezadatelné právo na rozhodování o sobě i v otázkách tak citlivých, jako je vlastní zdraví. Aby se mohl správně rozhodnout, má mít potřebně znalosti. Čím více toho o nemocném víme, tím více pro něho můžeme udělat. Proto prosíme Vašeho ošetřujícího lékaře o vyplnění údajů v žádosti o přijetí. Její součástí je i souhlas pacienta s přijetím do Hospice sv. Alžběty, kterým nemocný dává najevo, že si přeje hospicovou péči a že ví, co hospic je a co není. Nechápejte to, prosím, jako pouhou formalitu.

                              Hospic sv. Alžběty


  • Kontaktní informace

 

Hospic sv. Alžběty o.p.s.

Kamenná 36

639 00 Brno

telefon: 543 421 494
773 499 943
e-mail: info@hospicbrno.cz

http://www.hospicbrno.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Hospice sv. Alžběty o.p.s. za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...