NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Telč - Domácí hospic Sdílení o.p.s.

O nás – Sdílení o.p.s.

Domácí hospic Sdílení o.p.s.


Jak probíhá mobilní hospicová péče v domácnosti klienta?

  • Vše se odvíjí od individuálních potřeb klientů. Zdravotní sestra, sociální pracovnice a lékař navštíví klienta a spolu s pečující osobou domluví podrobnosti spolupráce. Navíc je hospic v kontaktu s praktickým nebo ošetřujícím lékařem. Zdravotní sestry pak navštěvují klienta podle potřeby a jsou nepřetržitě k dispozici na telefonu. Rodina tak může kdykoli (24 hodin denně, 7 dní v týdnu) zavolat na tzv. pohotovostní číslo a požádat o radu nebo okamžitou návštěvu. Zdravotní sestra může během své návštěvy s klientem a rodinou strávit tolik času, kolik bude potřeba.

Kolik hospicová péče stojí?

  • Na péči si klient částečně přispívá. Ceník je ale nastaven tak, aby služba byla dostupná pro všechny. Vzhledem k tomu, že platby od klientů zdaleka nepokryjí náklady na tuto službu, neustále hledají nové podporovatele a dárce z řad nadací, firem i jednotlivců.
  • Poplatek: 150,- Kč za 1 den péče
  • zahrnuje zapůjčení nezbytných kompenzačních pomůcek a koordinaci zdravotních a  sociálních služeb po dobu péče (sociální pracovník, administrativní pracovník, psychoterapeut).

                           O nás – Sdílení o.p.s.


  • Kontaktní informace

 

Domácí hospic Sdílení o.p.s.

Masarykova 330

588 56 Telč

  • Mgr. Anna Svobodová

vrchní sestra
775 574 977
anna.svobodova@sdileni-telc.cz

https://www.sdileni-telc.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domácího hospicu Sdílení o.p.s. za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...