NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Praha 8 - Hospic Štrasburk, o.p.s. - L

logo HOSPIC ŠTRASBURK s práv formou ops_průhledné

Hospic Štrasburk


  • Hospic Štrasburk  v Praze 8, Bohnicích  má 24 pokojů, z toho 23 jednolůžkových a 1  dvoulůžkový. Všechny pokoje jsou bezbariérové a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a připojením k internetu. Většina pokojů má jedno další lůžko pro případné přespání rodinných příslušníků nebo přátel.
  • V hospici pomáhají studenti pražských lékařských fakult a středních zdravotnických škol. Jsme akreditovaným pracovištěm pro LF UK a pro střední zdravotní školy. Hospic je podporován v dotačních řízeních Magistrátem hl.m. Prahy, jednotlivými městskými částmi a rovněž soukromými donátory.
  • Hospic Štrasburk je zdravotnické zařízení určené pacientům s onkologickými diagnózami v terminálním stadiu onemocnění.

                                 Fotogalerie | Hospic Štrasburk


  • Kontaktní informace

 

Hospic Štrasburk

Bohnická 12/57

181 00 Praha 8 - Bohnice

Kancelář hospicu
Kateřina Hribová
tel: +420 283 105 578
e-mail: khribova@hospicstrasburk.cz
e-mail: sekretariat@hospicstrasburk.cz

https://www.hospicstrasburk.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Hospicu Štrasburk za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...