NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Plzeň - Hospic svatého Lazara

Sociální služby Plzeňský kraj

Hospic svatého Lazara


  • Hospic je situován v nenápadném činžáku v Plzni na Slovanech. Má celkem 28 lůžek, rozmístěných na čtyřech podlažích v jednolůžkových, případně dvoulůžkových pokojích. Snažíme se, aby uvnitř vypadal domácky a přívětivě.
  • lékaři poskytují profesionální paliativní léčbu, což znamená zejména léčbu bolesti, dušnosti a dalších nepříjemných příznaků onemocnění.  Lékař v hospici vědomě upouští od léčebných výkonů a postupů, které nemohou zlepšit kvalitu života nemocného, a naopak ordinuje všechno to, co kvalitu života zlepšit může. Život uměle neprodlužují ani nezkracují. Ošetřovatelská péče o pacienta po přijetí do hospice pokračuje v plném rozsahu. Práce sester je v tomto procesu nezastupitelná. Snaží se najít citlivý individuální přístup k nemocnému. Pacient si určuje denní režim sám.

                                 Hospic | Hospic svatého Lazara


  • Kontaktní informace

 

Hospic svatého Lazara

Sladkovského 2472/66a

326 00 Plzeň

tel.: +420 377 431 381

email: hospic@hsl.cz

https://hsl.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Hospice svatého Lazara za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...