NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Červený Kostelec - Hospic Anežky České

Hospic Anežky České, Červený Kostelec - Home | Facebook

Hospic Anežky České


  • Hospic Anežky České je nestátní zdravotnické, které pečuje o nevyléčitelně nemocné zejména s onkologickým onemocněním v  pokročilém stádiu onemocnění. Jako modelové zařízení předává zkušenosti zájemcům o hospicovou péči z ČR i zahraničí.   Pacientům poskytujeme jak individuální celistvou péči a paliativní léčbu, která je zaměřena na kvalitu života až do jeho poslední chvíle, tak poradenskou službu s  půjčovnou zdravotnických pomůcek.
  • Budova Hospice, v symbolickém tvaru lodě, je umístěna nedaleko centra Červeného Kostelce a byla vystavěna na volném prostranství. Celý objekt je bezbariérový s řadou odpočívadel a zimní zahradou. V hale či v čajovně si mohou pacienti i doprovázející posedět a odehrávají se zde různé kulturní akce. Pacienti mohou být za příznivého počasí vyvezeni i s lůžkem na venkovní terasu. Dvacet pokojů je rozmístěno ve dvou podlažích s celkovou kapacitou třiceti lůžek (14 jednolůžkových, 4  dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje). Rodinným příslušníkům a blízkým nemocného jsou umožněny prakticky neomezené návštěvy, případně společný pobyt v jednolůžkových pokojích s přistýlkou nebo ubytování v zařízení Oblastní charity v Červeném Kostelci.
  • Základem činnosti je pochopení jedinečnosti každého člověka a  úcta k jeho osobnosti. Jsou přesvědčeni, že lidský život v jakékoliv podobě je vzácným darem, a proto je třeba si jej vážit a chránit. V péči o nevyléčitelně nemocné se snažíme naplnit celou šíři potřeb pro jejich důstojný a plnohodnotný život. Usilují o naplnění dnů nemocného životem, zároveň však respektují smrt jako nedílnou a přirozenou součást života.

 

Jejich činnost zahrnuje:

  • úsilí o zmírnění fyzické i duševní bolesti
  • úsilí o respektování lidské důstojnosti
  • nabídku osobní blízkosti

   Hospic Anežky České, Červený Kostelec - Home | Facebook


  • Kontaktní informace                                                                                              

 

Hospic Anežky České

5. května 1170

549 41 Červený Kostelec

tel: 491 610 430

email: sekretariat@hospic.cz

www.hospic.cz

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Hospice Anežky České za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...