NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Hospic Chrudim z.ú.

Kontakt - Hospic Chrudim

Hospic Chrudim z.ú.


  • Hospic Chrudim je nemocnice pro pacienty s postupujícím nevyléčitelným, nejčastěji onkologickým onemocněním s prognózou několika týdnů života. Nemocnice pro ty, kteří pro závažnost příznaků nebo chybění rodinného zázemí nemohou být léčeni doma. Spádovou oblastí je především Pardubický kraj.
  • rezidenční hospic je zdravotnické zařízení Hospice Chrudim z.ú., které nabízí nadstandardní ubytování v malometrážních bezbariérových bytech se zajištěním nepřetržitých zdravotních a sociálních služeb. Je určen pro  nemocné  s pokročilým, především  onkologickým onemocněním, kteří ještě nepotřebují lůžkový hospic, ale z různých důvodů nemohou nebo nechtějí být doma a současně nemohou být přijati do zařízení sociálních služeb (domovy pro seniory, pečovatelské domy). Není určen pro nemocné v samém závěru života. Lůžka v něm nejsou registrována a hrazena z veřejného zdravotního pojištění podle tzv. „ošetřovacícho dne“, financování provozu i indikace k přijetí jsou proto odlišné od lůžkového hospice, i když cílová skupina je v zásadě shodná. Na rozdíl od lůžkového hospice je vystavěn v centru Chrudimi. Vznikl rekonstrukcí a nádstavbou památkově chráněného domu ve Štěpánkově ulici. Součástí objektu dokončeného v březnu 2021 je i  podloubí směrem do ulice a dále nádvoří a zahrada nad hradbami. Předpokládáme úzkou spolupráci se zařízeními Komplexního onkologického centra Pardubice a s praktickými lékaři.

                                             Lůžkový hospic - Hospic Chrudim


  • Kontaktní informace

 

Hospic Chrudim z.ú.

K Ploché dráze 602
537 01, Chrudim IV

MUDr. Jiří Košťál

ředitel

tel: +420731151537

email: kostal@hospicchrudim.cz

http://www.hospicchrudim.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Hospice Chrudim z.ú. za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...