NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Hořice - Domácí hospic Duha, o.p.s.

Domácí Hospic Duha - Úvod

Domácí hospic Duha, o.p.s.


  • Posláním a cílem Domácího hospice Duha, o.p.s. je poskytování služeb domácí hospicové péče nemocným s pokročilým onkologickým onemocněním a  umírajícím v posledních dnech života. To vše v jejich vlastním sociálním prostředí.
  • Nemocnému garantují, že nebude trpět nesnesitelnou bolestí (fyzickou, psychosociální, duchovní) a že nezůstane v posledních chvílích osamocen. Ke každému pacientovi přistupují s nejvyšším respektem k jeho důstojnosti a pomáhají nést životní úděl nejen jemu, ale i jeho nejbližším.
  • Duha vznikla v roce 2009 jako hospicové občanské sdružení a v témže roce bylo též zaregistrováno na MV ČR nestátní zdravotnické zařízení. Od roku 2013 prošla změnou právní formy dle zákona č. 68/2013 – na obecně prospěšnou společnost.

                                             Domácí hospic Duha, o.p.s. - paliace.cz


  • Kontaktní informace

 

Domácí hospic Duha, o.p.s.

Riegrova 655

508 01 Hořice

Tel. 493 586 363

email: hospic-horice@seznam.cz

http://www.hospic-horice.cz/uvod

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domácího hospice Duha, o.p.s. za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...