NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova

Domov Alfreda Skeneho, p. o.

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova


Poslání

  • Posláním Domova je poskytovat prostřednictvím sociálních služeb seniorům se sníženou soběstačností individuální podporu a pomoc, a vytvořit důstojné a bezpečné prostředí vedoucí k udržení soběstačnosti při naplňování jejich potřeb a přání.

 

Cíle

  • Základním cílem poskytované služby je důstojné a  plnohodnotné prožití života respektující vaše schopnosti a dovednosti. Za naplňování základního cíle odpovídají všichni zaměstnanci Domova.

                Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova                    

  • Poskytují sociální pobytové služby seniorům starším 60 let se sníženou soběstačností zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby, kterou není možné zajistit v  domácím prostředí.
  • Celková kapacita je z důvodu rekonstrukce domova stanovena na 67 míst. Ubytování poskytujeme v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Soukromí ve dvoulůžkových pokojích je zajištěno teleskopickými zástěnami, případně skládací zástěnou.
  • Nepřetržitou ošetřovatelskou péči zajišťujeme prostřednictvím 8  zdravotních sester a 26 pracovnic přímé péče. V denním provozu pracují 3  zdravotní sestry (vedoucí úseku a dvě všeobecné sestry) a 1  fyzioterapeutka

 

  • Kontaktní informace

 

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova

Pavlovice u Přerova 95

751 11 Pavlovice u Přerova

tel.: +420 581 701 955

email: eva.machova@daspavlovice.cz

https://www.daspavlovice.cz/

 EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...