NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov pro seniory Javorník

Domov pro seniory Javorník, p. o.

Domov pro seniory Javorník


  • Poskytují uživatelům podle individuálních potřeb pomoc při dosahování osobních cílů a  prostřednictvím pobytové sociální služby zajišťujeme bezpečné zázemí a důstojné podmínky k prožití spokojeného stáří.

Cílová skupina

  • Mladší senioři (60 – 80 let)
  • Starší senioři (nad 80 let)

 

Služba je určena osobám, které se ocitli v nepříznivé sociální situaci. Jedná se o osoby se sníženou schopností zabezpečovat a uspokojovat životní potřeby.

  • Kapacita domova je 140 lůžek.
  • 50 lůžek poskytují v areálu Javorník a 90 lůžek v areálu Kobylá nad Vidnavkou.

                                                Domov pro seniory Javorník


  • Kontaktní informace

 

Domov pro seniory Javorník

Školní 104

790 70 Javorník

tel.: +420 584 440 330

email: domov.jav@tiscali.cz

 

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova pro seniory Javorník za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...