NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov pro seniory Elišky Purkyňové - Eliška

Domov pro seniory Elišky Purkyňové - Eliška


  • Domov pro seniory Elišky Purkyňové poskytuje kvalitní a  individuálně zaměřené sociální služby seniorům, kteří mají zejména z  důvodu věku sníženou soběstačnost a nezbytně potřebují pravidelnou podporu jiné osoby. Domov dbá na udržování přirozených vazeb, respektuje svébytný charakter každého člověka a jeho důstojnost.
  • V  Domově podporujeme seniory v tom, aby vedli příjemný a  podle jejich přání a možností i aktivní život, který již nemohou trávit ve svém domácím prostředí. Zajišťují služby jak základní - ubytování, strava, úklid, praní prádla, pečovatelská a  ošetřovatelská služba, tak doplňkové – nákupy, kadeřnictví, pedikúra a  další. Poskytují obyvatelům potřebnou lékařskou péči, do obou objektů dochází lékař, ke kterému se mohou zaregistrovat.

                                       Domov pro seniory Elišky Purkyňové - Eliška

    • Ve dvou objektech Domova pro seniory jsou jednolůžkové a  dvoulůžkové pokoje. V objektu ve Cvičebné jsou i čtyřlůžkové pokoje pro zvýšenou péči. Nastupuje se na dvoulůžkové pokoje, a poté je možnost podat žádost na jednolůžkový pokoj v rámci interního pořadníku. V objektu Cvičebná jsou toalety a koupelny společné pro dva pokoje, v  Thákurově ulici jsou toalety součástí pokoje společné koupelny na chodbách.
    • V obou objektech je kadeřnictví, knihovna, společenská místnost s  klavírem. Ve Cvičebné ulici je bufet, který je otevřený každý všední den. Domov vydává svůj časopis "U nás doma". U obou objektů jsou zahrádky. Bezbariérovost je zajištěna plošinami, výtahy a  nájezdy.

  • Kontaktní informace

 

Domov pro seniory Elišky Purkyňové - Eliška

Cvičebná 2447/9

169 00 Praha-Praha 6

Ústředna: 224 311 364, 220 513 967, 220 562 372, 224 311 366, 224 317 329

Sekretariát:

Eva Illnerová, vedení sekretariátu ředitelky

tel. 220 562 529, mob. 775 873 423 ; e-mail: info@dsepurkynove.cz

http://www.dsepurkynove.cz/index.html

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova pro seniory Elišky Purkyňová - Eliška za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...