NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Slunné stáří

Spolupracujeme Archivy - Duhový tandem

Slunné stáří


Sociální služba Domov pro seniory je poskytována v souladu s  ustanovením § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.

Posláním je poskytovat seniorům individuální pomoc a podporu, kterou nelze zajistit prostřednictvím rodiny, ani terénní či ambulantní sociální služby. Jejich situace vyžaduje pravidelnou asistenci jiné osoby a citlivý přístup, aby se u nás vždy cítili jako doma.

                                    Slunné stáří

Jaký je základní cíl jejich služby?

Základní cíl poskytování služeb je podpora a pomoc uživatelům v záležitostech, na které již sami nestačí. To vše navíc takovým způsobem, kterým si senioři v návaznosti na své možnosti, schopnosti a přání zachovají svůj běžný způsob života, svou soběstačnost a nezávislost.

Nedílnou součástí našich služeb je také podpora kontaktu se společenským prostředím (s ohledem na individuální přání uživatelů) a tvorba co nejpříjemnějšího prostředí pro poskytování sociálních služeb. Více o konkrétních cílech zjistíte v níže přiloženém dokumentu.

Cílovou skupinou služeb jsou senioři starší 65ti let, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby z důvodu snížené soběstačnosti, přičemž je této pomoci třeba v rozsahu, který již není možné zajistit v domácím prostředí.

Jakými zásadami se při poskytování sociální služby řídí?

  • V první řadě postupujeme v souladu s  uživatelovými individuálními potřebami, tedy podle zvyklostí, schopností a možností každého z nich.
  • služby vždy poskytují s úctou ke stáří a našim uživatelům, ve spojení s lidským přístupem.
  • Služby jsou vždy přizpůsobovány uživatelům, nikoliv uživatel službám.
  • Respektují svobodnou vůli uživatele a podporují jeho nezávislost a soběstačnost.
  • Poskytujeí pomoc a podporu uživatelům pouze v tom, na co sami nestačí.
  • Dbají na ochranu uživatelových práv.

Služby uživatelům nabízí v prostorách dvoupodlažního objektu, který se skládá z přízemí o kapacitě čtyř dvoulůžkových pokojů včetně sociálního zařízení a I. patra s kapacitou dvanácti dvoulůžkových pokojů. Možnost využití výtahu při přesunu mezi patry je samozřejmostí.

V budově se dále nachází společenská místnost, jídelna, kuchyňky a bezbariérové WC i koupelna. Objekt je situován v  klidném prostředí a je obklopen velkou zahradou, která slouží k  venkovnímu odpočinku našich uživatelů.


  • Kontaktní informace

 

Slunné stáří

Harrachovská 422/2

190 00 Střížkov, Praha

 

https://www.cckp9.cz/domov-pro-seniory-slunne-stari

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory domova Slunné stáří za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...