NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Dům seniorů Michle

Aktuálně - Dům seniorů Michle

Dům seniorů Michle


 • Dům seniorů Michle s.r.o. je registrovaným nestátním sociálním a  ambulantním zdravotnickým zařízením a členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky.
 • Domov pro seniory je tu pro naše klienty již od roku 2010. 
 • Odlehčovací službu poskytujeme od roku 2015.

                              Koronavirus v pražském domově pro seniory v Michli: Zemřelo už 6 stařečků, 36 je nakažených | Blesk.cz

 • Jejich přáním je vytvořit prostředí, kde jsou senioři bráni jako rovnocenní partneři a kde je respektován jejich názor. Chtějí jim zajistit důstojný a kvalitní život a postarat se o ně na úrovni, kterou si zaslouží. Klientům domova je tak poskytnuto naprosté soukromí a bezpečný pobyt s  nepřetržitou zdravotnickou a ošetřovatelskou péčí.
 • Domovy jsou určeny jak jednotlivcům, tak i manželským párům, kteří chtějí strávit podzim svého života s plnou péčí ošetřovatelského i  zdravotnického personálu. I péče o zcela ležící klienty je pro nás standardem a samozřejmostí.

 • Kontaktní informace

 

Dům seniorů Michle

Čapkova 400/13

140 00 Praha-Praha 4

Ředitelka: Věra Barešová, 603 147 238
Zástupkyně ředitelky: Lucie Flídrová, 604 343 450
Vrchní sestra: Mgr. Ivana Svatoňová, 604 136 973
Vedoucí finančního oddělení: Vlasta Trolerová, 731 147 691
Sociální oddělení: 605 285 948
Kancelář: 261 222 842

email: info@dumseniorumichle.cz

https://www.dumseniorumichle.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova seniorů Michle za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

   

 

Záznamy nebyly nalezeny...