NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Dům pokojného stáří Konice

Charita Konice pomoc v konickém regionu

Dům pokojného stáří Konice


  • Dům pokojného stáří Bohuslavice poskytuje bydlení lidem,  kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku. Zajišťuje potřebnou pomoc dle individuálních přání a požadavků každého z klientů v  důstojném prostředí. V průběhu poskytování služby klademe důraz na aktivní prožití života ve stáří i v nemoci, s možnou oporou v tradičních křesťanských hodnotách.
  • Původně administrativní budova, kterou Charita Konice získala od zlínské firmy STINEX jako dar, byla postupně přestavěna na charitní domov pro 35 klientů s celodenní péčí. Dům byl slavnostně otevřen v roce 1998. Postupem času prošel domov několika dalšími rekonstrukcemi s postupným navyšováním kapacity.
  • V současnosti je Dům pokojného stáří čtyřpodlažní budova určená pro 47 uživatelů, s bezbariérovým přístupem a  lůžkovým výtahem do všech poschodí. Součástí domova je upravená zahrada s posezením a altánkem. V současné době je v našem domově 15 jednolůžkových a 16 dvoulůžkových pokojů. Většina z nich má své vlastní sociální zázemí – WC, sprchový kout. Všechny pokoje jsou vybaveny polohovacími postelemi. Na většině pokojů jsou také kuchyňské linky. V  prvním a druhém podlaží se nachází velké koupelny s vanou. Uživatelé mohou využívat společné prostory jako halu, jídelnu, kapli zasvěcenou Povýšení sv. Kříže (autorem je P. Miloslav Blažek) a společenskou místnost s knihovnou a přístupem na internet. Kvalita služeb je zvýšena instalací signalizačního zařízení a výtahovou plošinou do zahrady. Na zdokonalení interiéru a materiálně – technického zázemí se nadále pracuje.
  • V rámci aktivizace jsou uživatelům nabízeny různé aktivity, např. muzikoterapie, canisterapie, cvičení, přednášky, společné aktivity mimo domov jako např. výlety, poutě, posezení v  hospůdce apod.

                                       Dům pokojného stáří Konice


  • Kontaktní informace

 

Dům pokojného stáří Konice

Bohuslavice 9

798 56 Bohuslavice

Tel.: 582 383 505, 731 622 683

email:dps.bohuslavice@konice.charita.cz

https://www.konice.charita.cz/nabizime-sluzby-pomoc/dum-pokojneho-stari-bohuslavice/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domu pokojného stáří Konice za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...