NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov seniorů Komárov

FACTORY 2014 a.s.

Domov seniorů Komárov


  • klientům domov nabízí dvoulůžkové bezbariérové pokoje s vlastní bezbariérovou koupelnou a bezbariérovým WC. Každý pokoj je vybaven nábytkem, elektrickou polohovatelnou postelí, televizí a trezorem pro uschování osobních věcí a cenností.
  • Každý klient má možnost si ze svého původního domova přinést své oblíbené osobní věci a díky nim se bude cítit jako doma. Jde například o  oblíbené křeslo, stoleček, lampičku, poličku, polštářek, obrázky či fotky milované rodiny.

                                                   Domov seniorů Komárov

  • Domov seniorů se nachází v obci Komárov u Šternberka, v nové bezbariérové budově postavené na „zelené louce“, v klidném prostředí obce, při křižovatce státních silnic ve směru od Olomouce na Uničov a na Šternberk s místní komunikací.
  • Obec Komárov leží asi 6 km severně od města Šternberk v nadmořské výše 261 m.n.m..
  • Obec Komárov u Šternberka se rozkládá na přechodu hanácké roviny v  pahorkatinu Nízkého Jeseníku. Nejvyšším bodem je Komárovský kopec, odkud je pěkný výhled na horní část Hané až po Bradlo a na jih takřka k  Olomouci. Obci protékají Zlatý a Řídečský potok.

  • Kontaktní informace                                      

 

Domov seniorů Komárov

Komárov č.p. 262
785 01 Komárov

E-mail: info@dskomarov.cz

Recepce
tel.: +420 587 406 306

https://www.dskomarov.cz/

 EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova seniorů Komárov za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...