NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov pro seniory Třebíč

Domov pro seniory Třebíč - Manž. Curieových - CUSTODIUM

Domov pro seniory Třebíč


  • Provoz Domova byl zahájen 2. ledna 1994 v prostorách bývalé ubytovny EDU.
  • Domov pro seniory Třebíč – Manž. Curieových (dále jen Domov) je moderní bezbariérové zařízení poskytující celoroční ubytování a nepřetržitou, 24–hodinovou péči svým uživatelům.
  • Zařízení se nachází v městské části Nové Dvory, nedaleko autobusové zastávky. Zájemci o službu, uživatelé, rodinní příslušníci, návštěvy mohou při cestě k nám využít služeb městské hromadné dopravy, konkrétně autobusovou dopravu č. 4 a č. 5, směr Nové Dvory, s vystoupením na zastávce Míčova (cca 300m od Domova). Zařízení je vzdáleno od centra města asi 15 minut jízdy. U Domova je možno parkovat.
  • Celková ubytovací kapacita domova je 193 obyvatel pro trvalý pobyt a 2 místa na pro přechodný pobyt.

                               

     Domov pro seniory Třebíč


  • Kontaktní informace

 

Domov pro seniory Třebíč

Manž. Curieových 603

674 01 Třebíč

tel: 568 858 911 NON STOP

e-mail: info@ddtrebic.cz

http://www.ddtrebic.cz/index.php/onas.html

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova pro seniory Třebíč za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...