NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Alzheimercentrum Zlín

Alzheimercentrum Centrum Zlín

Alzheimercentrum Zlín


  • Alzheimercentrum Zlín najdete v klidné části města, v blízkosti lesa s krásným výhledem na Baťovy domky a současně nedaleko budov univerzity a gymnázia. Když počasí dovolí, klienti tráví hodně času na terase kryté markýzou nebo využívají nově vybudované odpočinkové zóny. Veškeré prostory jsou volně přístupné – a tak mají klienti i jejich rodiny dostatek možností užít si klid a soukromí při návštěvách.
  • Příjemný rozruch vnáší do našeho centra Dětská skupina Brouček, která je jako součást zařízení spolufinancovaná z projektu EU na podporu zaměstnanosti.Je nepochybné, že přítomnost dětí má na psychiku klientů pozitivní vliv.
  • Přímo v areálu se nachází i salón krásy, do něhož pravidelně dochází kadeřnice, pedikérka a kosmetička, a také ordinace praktického lékaře, kterou využívá také psychiatr.

                                       Alzheimercentrum Zlín

  • Centrum získalo ocenění Dobrá duše za vytváření výjimečného prostředí pro dobrovolnickou pomoc. Velmi si vážíme všech, kteří nám v péči o klienty pomáhají svou laskavostí a  pochopením.
  • Současně jsme místem pro testování paměti při České alzheimerovské společnosti, které probíhá v průběhu celého roku a také v rámci Dnů paměti.
  • Úzce spolupracují se Střední zdravotnickou školou Zlín a Fakultou humanitních studií Univerzity Tomáše Bati, jejichž studenti u nás absolvují odborné praxe a stáže.

  • Kontaktní informace

 

Alzheimercentrum Zlín

Růmy 1393

760 01 Zlín

Zájem o umístění

mobil: +420 773 377 006

Sekretariát

mobil: +420 774 774 074
e-mail: sekretariat@alzheimercentrum.cz

https://www.alzheimercentrum.cz/index.php

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Alzheimercentra Zlín za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...