NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov důchodců a dům s pečovatelskou službou Zákupy

Domov důchodců a dům s pečovatelskou službou Zákupy, příspěvková organizace

Domov důchodců a dům s pečovatelskou službou Zákupy

  • Posláním Pečovatelské služby v Zákupech je poskytování přiměřené pomoci v péči o vlastní osobu a domácnost, která Vám může pomoci změnit k  lepšímu Vaší nepříznivou sociální situaci.
  • Seniorům, tělesně a  zdravotně postiženým obyvatelům se sníženou soběstačností nabízíme služby, které vedou k podpoře samostatného života v domácím prostředí, k zachování vlastních hodnot, důstojnosti a  přispívají k sociálnímu začleňování.
  • Uživatelům těchto služeb se snaž vyhovět v takové míře, aby podporovali jejich samostatnost, aby využívali své zachované schopnosti, vedli svůj nezávislý život a mohli spolurozhodovat o formě péče.

                                                Domov důchodců a dům s pečovatelskou službou Zákupy


  • Kontaktní informace

 

Domov důchodců a dům s pečovatelskou službou Zákupy

Nové Zákupy 500

471 23 Zákupy

Telefon: kancelář: 487 874 907

email: info@ddzakupy.cz

http://www.ddzakupy.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova důchodců a domova s pečovatelskou službou Zákupy za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...