NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Pečovatelská služba města Adamova

Adamov - RE/MAX Pro Brno realitní kancelář

Pečovatelská služba města Adamova


  • Pečovatelská služba města Adamova má od ledna 2019 rozšířenou nabídku svých služeb
  • Pečovatelská služba města Adamova je sociální službou, která má ve městě Adamově dlouholetou tradici a od roku 2007 je službou registrovanou podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Tato služba patří pod Město Adamov a funguje jako součást odboru sociálních a správních věcí Městského úřadu Adamov, se sídlem Pod Horkou 101/2, 679 04 Adamov. Tým pečovatelské služby je složen z pracovníků v sociálních službách (pečovatelek), sociálních pracovnic a vedoucí služby.

                                       Pečovatelská služba města Adamova


  • Kontaktní informace

 

Pečovatelská služba města Adamova

Pod Horkou 101/2

679 04 Adamov

tel.: 516 499 624 nebo 516 499 625, mobil 602 788 015 nebo 605 206 656

e-mail: social@adamov.cz

https://www.adamov.cz/pecovatelska-sluzba-mesta-adamova-5652

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Pečovatelské služby města Adamova za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...