NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Centrum sociální pomoci Vodňany

CENTRUM SOCIÁLNÍ POMOCI VODŇANY, Vodňany - Vodňany II - ZlatéStránky.cz

Centrum sociální pomoci Vodňany


 • Pečovatelská služba je taková sociální služba, která pomáhá seniorům a osobám se zdravotním postižením s úkony, které nejsou schopni zvládnout sami tak, aby mohli uživatelé této služby dál žít ve svém domově a nemuseli odcházet do pro ně neznámého prostředí, jakým je např. zdravotnické zařízení nebo zařízení sociální péče.
 • Další výhodou je také to, že senior nebo osoba se zdravotním postižením neztrácí kontakt se svým okolím, se svými sousedy, přáteli či rodinou a nemusí měnit ani svůj způsob život, na který je po dlouhá léta ve svém domečku či bytě zvyklý.
 • Pečovatelky pak pomáhají uživatelům např. s hygienou, přípravou stravy, úklidem domácnosti, nákupy apod. V rámci služby je zajištěna také dovážka oběda z kuchyně našeho domova pro seniory.

           

                                        Centrum sociální pomoci Vodňany

 • Pečovatelská služba Vodňany je služba, která pomáhá seniorům a osobám se zdravotním postižením s úkony, které nejsou schopni zvládnout sami. Uživatelé tak mohou žít ve svém domově a nemusí docházet do neznámého prostředí. Klient neztrácí kontakt se svým okolím, sousedy, přáteli či rodinou.
 • Služba je poskytována v městě Vodňany, jeho městských částech a všech 16 obcích správního obvodu.
 • Služba zajišťuje pomoc při zvládnutí běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím a fakultativní činnost.
 • Služba je určena osobám, které mají z důvodu věku nebo zdravotního postižení sníženou soběstačnost a jejich situace vyžaduje pomoc jiné osoby. Také rodinám, ve kterých se narodily tři nebo více dětí nebo v rozmezí dvou let současně opakovaně dvě děti.
 • Klienti se také mohou setkávat při různých akcích. Jako je například adventní setkání, zdobení vánočního stromečku s dětmi, malování velikonočních vajíček, čarodějnice, loučení s létem a při mnoha dalších akcích.
 • Posláním této služby je poskytnutí takové pomoci seniorům a osobám se zdravotním postižením, aby byla zachována jejich důstojnost a podporována jejich samostatnost vedoucí k setrvání v jejich přirozeném prostředí.

 • Kontaktní informace

 

Centrum sociální pomoci Vodňany

Žižkovo náměstí 21

389 01 Vodňany

Kancelář pečovatelek naleznete v objektu Domu s pečovatelskou službou ve Vodňanech na adrese Elektrárenská 35, Vodňany.

 • Bc. Eva Remišová

sociální pracovnice – příjem žádostí
tel: 383 382 625
tel: 775 475 569
socialnipracovnice2@cspvodnany.cz

 •  Mgr. Petra Trnková, Dis.

sociální pracovnice
tel: 383 382 625
tel: 778 410 843
socialnipracovnice3@cspvodnany.cz

 •  Mgr. Veronika Bílá

sociální pracovnice
tel: 383 382 625
tel: 778 716 973
socialnipracovnice@cspvodnany.cz

https://www.cspvodnany.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Centra sociální pomoci Vodňany za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


 • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...