NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Pečovatelská služba v Nové Bystřici

Územní plán NOVÁ BYSTŘICE

Pečovatelská služba v Nové Bystřici


  •  Pečovatelská služba Města  Nová Bystřice nabízí na Novobystřicku pomoc a podporu při zajišťování a zvládání základních činností každodenního života, např. donášku obědů, nákupy, úklidy, hygienu, doprovody a další.  Je určena lidem se sníženou soběstačností, zejména seniorům. Služba jim umožňuje žít dle jejich představ, přání a schopností co nejdéle ve své domácnosti.
  • Pečovatelská služba je určena dospělým osobám se sníženou soběstačností z důvodu věku, zdravotního stavu (např. i po náročných operacích, u  nichž je nutná delší rekonvalescence), chronického onemocnění, zdravotního a mentálního postižení, a rodinám s narozenými více dětmi současně (trojčata a více), jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby k zajištění jejich potřeb. Služba je poskytována na území Nové Bystřice a jejích místních částech  –  Albeř, Artolec, Blato, Hradiště, Hůrky, Klášter, Klenová, Mýtinky, Nový Vojířov, Ovčárna, Senotín, Skalka, Smrčná.

                                                   Pečovatelská služba v Nové Bystřici


  • Kontaktní informace

 

Pečovatelská služba v Nové Bystřici

Vídeňská 714

378 33 Nová Bystřice

  • Dana Nováčková- tel. č.  725 922 397, e-mail: pecovatelske.sluzby@novabystrice.cz
  • Ditu Zimolovou – tel. č. 607 067 965, e-mail:pecovatelske.sluzby@novabystrice.cz
  • Monika Oktábcová – tel. 381 213 819, e-mail: oktabcova@novabystrice.cz

https://www.novabystrice.cz/pecovatelska-sluzba-v-nove-bystrici/d-7073

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Pečovatelské služby v Nové Bystřici za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...