NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov pro seniory Kociánka

Domov pro seniory Kociánka - DS Kociánka

Domov pro seniory Kociánka


  • Domov pro seniory Kociánka, příspěvková organizace se sídlem v Brně, Kociánka 1/8 ( dále jen DS Kociánka ) se při své činnosti řídí obecně platnými zákonnými normami a předpisy, zejména pak zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a dále Zřizovací listinou schválenou zřizovatelem - Statutárním městem Brnem.
  • Statutární město Brno finančně podporuje příspěvkovou organizaci Domov pro seniory Kociánka a je jejím zřizovatelem.

                                             Domov pro seniory Kociánka

  • Objekt na ulici Kociánka se nachází na rozhraní katastrálního území Králova Pole a Sadová na adrese Kociánka 1/8, 612 00 Brno. Na této adrese sídlí také správa společnosti. Objekt je dostupný městskou hromadnou dopravou autobusem č. 84 nebo č. 43 od vlakového nádraží Královo Pole. Je situován v 5,5 ha lesoparku a je plně bezbarierový. Většina pokojů je orientována na jih s výhledem na Brno a hrad Špilberk. Umístění domova do lesoparku nabízí od jara do podzimu možnost odpočinku a procházek. Součástí objektu jsou pobytové terasy, bufet s  televizí, společenské odpočinkové místnosti s televizí a videem atd.
  • Objekt na ulici Štefánikova se nachází na křižovatce ulic Štefánikova a  Reissigova na území Králova Pole na adrese Štefánikova 54, 612 00 Brno a  je dostupný městskou tramvajovou dopravou směr Řečkovice, Královo Pole, Medlánky. Je situován v městské zástavbě s vlastní malou zahradou a je plně bezbarierový. Součástí objektu je pobytová terasa, společenské odpočinkové místnosti s televizí atd. 
  • Služby v obou objektech jsou specificky odborně zaměřeny na ošetřovatelsko-zdravotnickou péči o klienty se sníženou mobilitou. Personál je speciálně vyškolen pro tuto práci.

  • Kontaktní informace

 

Domov pro seniory Kociánka

Kociánka 8

612 00 Brno

Telefon:
+420 531 023 110
+420 541 321 336

E-mail:
info@koc.brno.cz

https://www.koc.brnods.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova pro seniory Kociánka za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...