NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí

logo barevne pruhlednost_01 – Centrum sociální péče, Ústí nad Orlicí

Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí


  • Pečovatelská služba pomáhá podporou a pomocí klientům zvládat nepříznivé životní situace, při setrvání v jejich domácím prostředí, bez narušení vazeb na jejich blízké a vrstevníky.

 

Informace pro zájemce o pečovatelskou službu

 

  • Na službu se mohou zájemci informovat telefonicky, emailem a osobně v sídle pečovatelské služby (doporučujeme si schůzku nejlépe domluvit předem).
  • se zájemcem o službu jedná sociální pracovnice nebo vedoucí pečovatelské služby.
  • Sociální pracovnice zájemce navštíví ve smluvený termín v jeho domácnosti a provede tzv. sociální šetření. Probíhá zjišťování potřeb zájemce, mapuje se současná nepříznivá sociální situace, s čím může pečovatelská služba pomoci.
  • Pokud zájemce spadá do cílové skupiny služby, následuje sepsání Smlouvy o poskytnutí pečovatelské služby. Pečovatelská služba je poskytována vždy na základě písemné smlouvy.
  • V případě, že je zájemce o službu odmítnut z důvodu naplněné kapacity, je dotázán, zda si přeje žádost podat a evidovat ji v tzv. pořadníku. Pokud se uvolní kapacita, jsou zájemci kontaktováni a dotázáni, zda stále platí zájem o poskytnutí pečovatelské služby
  • Každý zájemce (i odmítnutý) má dle zákona č. 108/2006 Sb. nárok na bezplatné poskytnutí základního sociálního poradenství – poskytneme informace o dalších návazných službách ve městě Ústí nad Orlicí / okrese / kraji.

                                             Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí


  • Kontaktní informace

 

Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí

Na Pláni 1343

562 06 Ústí nad Orlicí

Vedoucí pečovatelské služby: 

Lucie Kaválková, DiS.

+420 728 916 474

koordinator@csp-uo.cz

jednání se zájemci o pečovatelskou službu, koordinace péče u klientů, úhrady za stravu a péči klientů v  terénu, sociální poradenství

po – pá, 7.00 – 15.30 hod

http://www.csp-uo.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Centra sociální péče města Ústí nad Orlicí za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...