NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov pro seniory Pelhřimov

Domov pro seniory Pelhřimov | Důstojný život v příjmeném prostředí

Domov pro seniory Pelhřimov


  • Pečovatelská služba sídlí v domě s pečovatelskou službou „Zámeček“ v Dolnokubínské ulici č.p. 1931 v Pelhřimově a své služby poskytuje  v Pelhřimově a jeho místních částech. V systému sociálních služeb je tato služba určena převážně pro klienty, kteří ještě zvládají pobyt doma, potřebují ale k zajištěné svých potřeb pravidelnou pomoc jiné osoby. Smyslem této služby tedy je prodloužit či zachovat pobyt klientů v domácím prostředí a pomoci také rodinným příslušníkům, kteří se o něj starají.
  • POSLÁNÍM pečovatelské služby Pelhřimov je poskytovat seniorům, osobám se zdravotním postižením a rodinám s více dětmi takovou podporu, aby ve svém domácím prostředí dokázali oni i jejich blízcí zvládnout složitou životní situaci. Nabízí každodenní podporu při péči o vlastní osobu, pomoc při péči o domácnost, zajištění stravy a běžných záležitostí při jednání s úřady či lékařem.
  • Klienty podporuje v soběstačnosti, kontaktu s rodinou i veřejností a snaží se neprohlubovat jejich závislost na naší službě.

                              Domov pro seniory Pelhřimov


  • Kontaktní informace

 

Domov pro seniory Pelhřimov

Radětínská 2305

393 01 Pelhřimov

Sociální pracovnice:

Bc. Lucie Vítů, DiS.
Tel.:  565 301 259 nebo 774 770 282
E-mail: lvitu@dpsp.cz

Mgr. Gabriela Páralová
Tel.:  565 301 259 nebo 774 770 279
 E-mail: socprac1@dpsp.cz

Společný e-mail sociálních pracovnic: socprac@dpsp.cz

https://www.dpsp.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova pro seniory Pelhřimov za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...