NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Penzion Hedvika

Penzion Hedvika


  • Penzion vznikl v roce 2014 a od té doby si získal spousty spokojených klientů i jejích rodin. Penzion Hedvika získal své jméno jako památku na babičku naší paní ředitelky, která je rovněž majitelkou penzionu.
  • Cílem je především to, aby se naši klienti cítili jako doma, měli naprosté pohodlí a dostali tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. Tento standart se nám daří dlouhodobě udržet a to především proto, že se nesnaží o maximální vytížení penzionu, ale množství klientu je přizpůsobeno tak, abychom se mohli plně věnovat každému ubytovanému.

                                                   Penzion Hedvika

  • V případě potřeby je o  klienty postaráno 24h denně. Asistenti zajišťují pomoc při stravování, oblekání a obouvání, tělesné hygieně, péče o zdraví, péče o domácnost, komunikace, orientace, mobility, výkonu fyziologické potřeby, asistence u lužka, doprovod při chůzi, výměna intenkontinentních pomůcek, přesun z lůžka, změna polohy na lůžku a  osobní aktivity. Dále dle individuálních potřeb klienta. Klient sí může sjednat i vlastní pečovatelskou službu.

  • Kontaktní informace

 

Penzion Hedvika

Přemyslova 13

503 46 Třebechovice pod Orebem

Vedoucí Pečovatelka 

tel. +420 606 063 406

http://www.penzionhedvika.cz/wp/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Penzionu Hedvika za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...