NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

DPS Komenského

DPS Komenského

DPS Komenského


  • Dům s pečovatelskou službou má celkem 27 bytů. 21 bytů je jednopokojových, 6 bytů je dvoupokojových. 10 bytů je s bezbariérovou úpravou. Jedná se o malometrážní byty typu garsonek. Jednopokojové byty mají rozlohu od 34,80 m2 do 44,91 m2, dvoupokojové od 44,88 m2 do 51,66 m2.


Úhrada za bydlení v DPS:

  • Celkové nájemné včetně služeb se měsíčně pohybuje u jednopokojových bytů v rozmezí od 3.834,--Kč do 4.953,--Kč, u dvoupokojových v rozmezí od 4.460,-Kč do 5.874,--Kč, a to podle velikosti bytu a počtu osob v něm bydlících. Správcem bytů je firma Adavak s.r.o. Adamov. K těmto nákladům je nutné dále připočítat náklady na energie (záloha na spotřebu elektřiny – sporák a další spotřebiče, osvětlení apod.) ve výši asi 500,--Kč měsíčně a povinné poplatky za televizi a rozhlas.

                                                   DPS Komenského


  • Kontaktní informace

 

DPS Komenského

Komenského 328

679 04 Adamov

Telefon: 516 499 624 nebo 602 788 015

https://www.adamov.cz/odkazy-a-rady/pecovatelska-sluzba-1/dps

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory DPS Komenského za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...