NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Centrum sociálních služeb Vyškov

Centrum sociálních služeb Vyškov, o.p.s. | Givt

Centrum sociálních služeb Vyškov


  • Centrum sociálních služeb Vyškov, o.p.s. je organizací, která tvoří jednu ze základních složek sociální sítě ve městě Vyškov.
  • Ve své současné činnosti navazuje na dlouhodobé poskytování pečovatelské služby pro seniory a zdravotně handicapované, provoz Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy. Tradici již má i  Azylový dům pro ženy a matky s dětmi v tísni a zajištění komunitní činnosti - aktivizace seniorů.

                                       Centrum sociálních služeb Vyškov, o.p.s.

  • V současné době pomáhá celkem 246 klientům z Vyškova, Opatovic, Pařezovic, Rychtářova, Lhoty a Hamilton, kteří se neobejdou bez pomoci druhé osoby. Pomoc poskytují na základě požadavku občana (nebo jeho rodinných příslušníků).

  • Kontaktní informace

 

Centrum sociálních služeb Vyškov

Tyršova 142/29

682 01 Vyškov

Pečovatelská služba

Tel.: 517 333 503, mobil: 737 584 444

http://www.css.vys.cz/index.php?idd=0&cast=1

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Centra sociálních služeb Vyškov za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...