NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domovy pro seniory s pečovatelskou službou okres FRÝDEK - MÍSTEK

Divize EURA řešení DĚDICTVÍ na míru Vám nabízí možnost realizace finanční PODPORY nebo DARU výše uvedeným sociálním ZAŘÍZENÍM dle Vašeho výběru za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto SOCIÁLNÍMU ZAŘÍZENÍ.

Potřebujete UMÍSTIT BLÍZKOU OSOBU DO DOMOVA PRO SENIORY S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU v OKRESE FRÝDEK - MÍSTEK A VYŘEŠIT PŘEVOD NEBO PRODEJ MAJETKU?

  • Zprostředkujeme Vám notářské služby dle Vašich požadavků ZDARMA od EURA divize DĚDICTVÍ.
  • Postaráme se o vyřešení Vašeho požadavku, a to o převod majetku a umístění Vás nebo Vaší blízké osoby do DOMOVA PRO SENIORY, PEČOVATELSKÉHO DOMU, HOSPICU. Potřebujete vyřešit vydědění dětí? Závět? ODKÁZAT část nebo celý majetek Charitě? Vytvořit Svěřenský fond? Sepsat Darovací nebo Kupní smlouvu na Převod nebo Darování nemovitosti? (byt, rodinný dům, pole, pozemek, atd.)
  • Postaráme se o možné VYKLIZENÍ nemovitosti ZDARMA s následným prodejem přes naší EURA realitní kancelář.
  • Napište nám zde, následně Vás budeme kontaktovat s řešením na míru.
  • Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.
  • Ve spolupráci s Vámi uděláme ZDARMA telefonickou analýzu a domluvíme se na dalším postupu.
  • Přijedeme diskrétně až k Vám, možnost dopravy k notáři a zpět od EURA Divize dědictví.
 

Záznamy nebyly nalezeny...