NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Seniorcentrum města Svitavy

Seniorcentrum města Svitavy s.r.o. | svitavy.cz

Seniorcentrum města Svitavy


Terénní služba:

Poskytována v domácnostech uživatelů, 
Provozní doba: pondělí až pátek od 7.00 do 19.00 hodin, sobota a neděle od 7.00 do 13.00 a od 17.00 do 19.00 hodin, dle aktuální potřeby uživatelů v dohodnutých intervalech.
Kapacita: 80 uživatelů

Ambulantní služba:

poskytována ve středisku osobní hygieny v Domě s pečovatelskou službou na adrese, Felberova 31, Svitavy.
Provozní doba:  pondělí až pátek od 7.00 do 14.00 hodin, objednávkový systém.
Kapacita: 20 uživatelů

Cílová skupina uživatelů:

Sociální služba je určena seniorům a osobám se zdravotním postižením na území města Svitavy, kteří potřebují z důvodu snížené soběstačnosti  pomoc druhé osoby k zajištění svých potřeb a žijí ve svých domácnostech.
Sociální službu nemůžeme poskytnout osobám s agresivními tendencemi a akutně infekčně nemocným.

Poslání:

Posláním pečovatelské služby je poskytnout individuálně zaměřenou pomoc a podporu lidem se sníženou soběstačností spojenou se samotou, stářím, nemocí či zdravotním postižením. Podstatou služby je poskytnout lidem přiměřenou podporu druhé osoby tak, aby mohli žít co nejdéle důstojným životem ve vlastních domácnostech.

                                                         Seniorcentrum města Svitavy


  • Kontaktní  informace

 

Seniorcentrum města Svitavy

Felberova 31

568 02 Svitavy

Telefon: 461 533 490, 775 605 007

http://www.seniorcentrum.svitavy.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Seniorcentra města Svitavy za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...