NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Centrum sociálních služeb Prostějov

Sociální služby | Centrum sociálních služeb Prostějov, p. o.

Centrum sociálních služeb Prostějov


  • Centrum sociálních služeb Prostějov je příspěvkovou organizací Olomouckého kraje. Poskytuje registrované pobytové, ambulantní a terénní sociální služby. Organizace sídlí na adrese Lidická 86, Prostějov.
  • Jedná se o areál bývalé prostějovské nemocnice, v klidném parkovém prostředí, které mohou uživatelé služeb využívat k procházkám, relaxaci a posezení. Na této adrese poskytujeme služby Domov pro seniory, Domov se zvláštním režimem, Odlehčovací službu, Denní stacionář pro seniory, Chráněné bydlení a Pečovatelskou službu.
  • Denní stacionář Pivoňka najdete na adrese Pod Kosířem 27, 796 01 Prostějov.
  • Pečovatelskou službu poskytují v regionu města Prostějov (včetně blízkého okolí – Žešov, Mostkovice a Držovice), a města Němčice nad Hanou a to v domácnosti klientů, v domech s pečovatelskou službou a  střediscích osobní hygieny. Služby se poskytují každý den v časovém rozsahu od 6:00 hod. do 20:00 hod. dle časových a kapacitních možností organizace.

                                 Sociální služby Prostějov


  • Kontaktní informace

 

Centrum sociálních služeb Prostějov

Lidická 2924/86

796 01  Prostějov

Ředitelka
Mgr. Helena Vránová
+420 582 321 400
+420 778 498 360
hvranova@csspv.cz

https://www.csspv.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Centra sociálních služeb Prostějov za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...