NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Dům s pečovatelskou službou Kolovraty

Heraldika a symbolika: MČ Praha-Kolovraty

Dům s pečovatelskou službou Kolovraty


  • Dům s pečovatelskou službou Kolovraty (dále DPS) je příspěvkovou organizací zřízenou MČ Praha-Kolovraty. Poskytuje nájemní bydlení seniorům, kteří potřebují vzhledem k dlouhodobě nepříznivému zdravotnímu stavu podporu nebo péči jiné osoby, ale v základních životních úkonech jsou soběstační. Podpora a péče je jim poskytována prostřednictvím pečovatelské služby přímo v domácnostech nájemců. DPS poskytuje do výše naplnění své kapacity i terénní pečovatelské služby obyvatelům Kolovrat.                   
  • DPS není pobytové zařízení s celodenní péčí, nabízí udržení si samostatného způsobu života a soukromí. Cílem je poskytování kvalitní pečovatelské služby, tak aby se zde senioři cítili „doma“ se zázemím pomoci v případě potřeby. Malé bytové jednotky jsou součástí běžné zástavby Kolovrat, což umožňuje obyvatelům DPS udržovat jak rodinné vazby, tak i síť sociálních kontaktů vázaných na místní společenství.

                                                      Dům s pečovatelskou službou Kolovraty

  • Pracovníci DPS respektují důstojnost a soukromí obyvatel DPS, mají citlivý a individuální přístup ke každému uživateli pečovatelské služby.

  • Kontaktní informace

 

Dům s pečovatelskou službou Kolovraty

Pod Zastávkou 505/1

103 00 Kolovraty, Praha 13

Telefon: pevná linka: 267 710 833 (linka 22, ředitel)
E-mail: reditel@dpskolovraty.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 16:00
Úterý: 8:00 - 16:00
Středa: 8:00 - 16:00
Čtvrtek: 8:00 - 16:00
Pátek: 8:00 - 16:00

 

http://www.dpskolovraty.cz

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domu s pečovatelskou službou Kolovraty za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...