NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Centrum sociálních služeb Kuřim

Centrum sociálních služeb Kuřim

Centrum sociálních služeb Kuřim


  • Příspěvková ogranizacedí, kterou zřídilo město Kuřim v roce 1993. Původní název organizace byl Penzion pro důchodce Kuřim. V roce 2007 se organizace transformovala na Centrum sociálních služeb Kuřim.
  • Hlavním účelem je poskytovat sociální služby a zdravotní péči převážně seniorům a osobám se zdravotním postižením, jejichž situace si vyžaduje pomoc jiné osoby, a  to v jejich přirozeném prostředí. Organizace působí v oblasti sociální i zdravotní a poskytuje komplexní nabídku služeb (pečovatelská služba, domácí zdravotní péče, stravování i doplňkové služby).
  • Dále organizace zajištuje správu Domu s pečovatelkskou službou. V  objektu se nachází nájemní byty města Kuřim, které jsou přidělovány osobám na základě jejich žádosti a potřebnosti pomocí druhé osoby či pečovatelské služby.

                                          Centrum sociálních služeb Kuřim


  • Kontaktní informace

 

Centrum sociálních služeb Kuřim

Zahradní 1275

664 34 Kuřim

Tel.: 541 518 311, 541 231 244, 541 231 320

E-mail: ppdk@volny.cz

https://www.csskurim.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Centra sociálních služeb Kuřim za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...