NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Pečovatelská služba Ledax

Dům s pečovatelskou | Kamenný Újezd

Pečovatelská služba Ledax


  • Pečovatelská služba je služba terénní, což znamená, že ji poskytujeme přímo v domácnosti klienta. Je určena seniorům a osobám se sníženou soběstačností, kteří potřebují pomoc při zvládání běžných úkonů péče o  sebe sama nebo o svou domácnost. V rámci pečovatelské služby poskytujeme také základní sociální poradenství. 
  • Služba je nabízena v 8 střediscích Jihočeského kraje a přilehlých obcích, zpravidla v pracovní dny od 7:00 do 18:00 hodin a o víkendech a  svátcích od 7:00 do 14:00 hodin, konkrétní doba se liší podle jednotlivých středisek.

                                 Výroční zpráva Ledax o.p.s. - PDF Stažení zdarma


  • Kontaktní informace

 

Pečovatelská služba Ledax

Zámecké nádvoří 360

375 01 Týn nad Vltavou

vedoucí střediska: Bc. Naděžda Podhorcová
e-mail: nadezda.podhorcova@ledax.cz
telefon: 725 064 308

https://www.ledax.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Pečovatelské služby Ledax Prachatice za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...