NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Diakonie Myslibořice

Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích | Givt

Diakonie Myslibořice


  • je křesťanská nezisková organizace na Vysočině poskytující sociální služby převážně seniorům, lidem s demencí a  s mentálním postižením.V rámci Diakonie ČCE sdílíme společné hodnoty. Všichni dohromady tvoříme společenství, které v milosrdenství a  s nadějí fortelně pomáhá potřebným.

 

je nestátní neziskovou organizací, která poskytuje sociální služby především seniorům, lidem s různými typy demence a lidem se zdravotním postižením. V současné době je může využívat celkem 148 klientů a vybrat si mohou z těchto čtyř služeb:

  • domov pro seniory

  • domov se zvláštním režimem

  • domov pro osoby se zdravotním postižením

  • pečovatelská služba.

Terénní služba je realizována v domácnostech klientů v obci Myslibořice a jejím okolí každý den (PO - NE) dle kapacity a možnosti služby v časovém intervalu od 7.00 do 20.00 hod.

Ambulantní služba je poskytována v budově Diakonie ČCE - střediska v  Myslibořicích v pracovních dnech (PO - PÁ) od 7.00 do 15.00 hod.

Dovoz obědů se provádí každý den od 10.30 do 14.00 hod.

                           Diakonie  Myslibořice


  • Kontaktní informace

 

Diakonie Myslibořice

Myslibořice 1

675 60 Myslibořice

  • Martina Cahová

sociální pracovnice

tel. 568 834 958

email: socialni@domovmysliborice.cz

https://www.domovmysliborice.cz/poskytovane-sluzby/pecovatelska-sluzba/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Diakonie Myslibořice za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...