NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Pečovatelská služba Astra

Pečovatelská služba Astra - CUSTODIUM

Pečovatelská služba Astra


  • Pečovatelská služba Astra poskytuje pomoc osobám žijícím na Třeboňsku, které trpí sníženou soběstačností a sebeobsluhou z důvodu věku, nemoci či zdravotního stavu. Cílem je umožnist klientům zůstat co nejdéle ve svém domácím prostředí a zbavit je pocitu, že jsou na vše sami. 
  • Poskytují pomoc a podporu při zvládání každodenních činností v oblasti hygieny, stravy, domácích prací, doprovodů do institucí (úřad, lékař...)
  • Poskytují pomoc nejenom klientům, ale i jejich rodinám a pečujícím osobám, které díky jejich pomoci mohou nadále docházet do práce, odpočinout si, načerpat síly,  účastnit se běžného společenského života. . 
  • V rámci služby je poskytováno i sociální poradenství.

                                                Pečovatelská služba Astra


  • Kontaktní  informace

 

Pečovatelská služba Astra

Chelčického 2 

379 01 Třeboň

Tel.: 384 721 427, 777 566 972

email:psastra@trebon.charita.cz

http://trebon.charita.cz

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Pečovatelské služby Astra za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...