NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Pečovatelská služba Ledax

Dům s pečovatelskou | Kamenný Újezd

Pečovatelská služba Ledax


  • Pečovatelská služba je služba terénní, což znamená, že ji poskytujeme přímo v domácnosti klienta. Je určena seniorům a osobám se sníženou soběstačností, kteří potřebují pomoc při zvládání běžných úkonů péče o  sebe sama nebo o svou domácnost. V rámci pečovatelské služby poskytujeme také základní sociální poradenství. 
  • Služba je nabízena v 8 střediscích Jihočeského kraje a přilehlých obcích, zpravidla v pracovní dny od 7:00 do 18:00 hodin a o víkendech a  svátcích od 7:00 do 14:00 hodin, konkrétní doba se liší podle jednotlivých středisek.

                                 Výroční zpráva Ledax o.p.s. - PDF Stažení zdarma


  • Kontaktní informace

 

Pečovatelská služba Ledax

Nábřeží Svat. Čecha 1055

374 01 Trhové Sviny

vedoucí střediska: Mgr. Kateřina Sklářová
e-mail: katerina.sklarova@ledax.cz 
telefon: 725 071 958

sociální pracovnice: Bc. Eva Sekalová
e-mail: eva.sekalova@ledax.cz
telefon: 725 342 656

https://www.ledax.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Pečovatelské služby Ledax - Trhové Sviny za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...