NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov pro seniory Kosmonautů

Domov pro seniory Kosmonautů - DS Kosmonautů

Domov pro seniory Kosmonautů


  • Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace, je pobytové zařízení, jehož zřizovatelem je Statutární město Brno. Toto zařízení splňuje standardy kvality sociálních služeb založené na naplňování základních lidských práv a svobod tak, jak jsou uvedeny v  Deklaraci základních lidských práv a svobod a zakotveny v právních dokumentech České republiky. Tento Domov se zvláštním režimem je určen pro klienty s diagnostikovanou stařeckou, Alzheimerovou demencí a  ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Služba je určena pro osoby nad 50 let.

                                          Domov pro seniory Kosmonautů

  • Domov je umístěn na rozhranní původní zástavby Starého Lískovce a  panelového sídliště z 80. let. V blízkosti domova je městská hromadná doprava (tramvajové, autobusové i trolejbusové linky), nákupní středisko, pošta a lékárna.
  • Jedná se o standardní sedmipodlažní panelový dům, ve kterém byly provedeny úpravy splňující nároky na bezbariérový provoz domova.
  • Domov disponuje úhlednou zahradou s množstvím zeleně a zahradním jezírkem s čistícím potokem, kde je možné najít na 20 druhů ryb a velké množství různých druhů vodních rostlin a živočichů. Okolí jezírka je dobře přístupné po dřevěném mole a vybaveno lavičkami.
  • Celý areál je bezbariérový, k pohybu a přesunu klientů a návštěvníků slouží 2 výtahy. Objekt je dle normy vybaven hasícími přístroji, na chodbách a ve všech místnostech jsou rozmístěny hlásiče požáru. Z důvodu zajištění bezpečnosti klientů je okolí vstupů do budovy monitorováno bezzáznamovými kamerami a sledováno na vrátnici.
  • V šesti nadzemních podlažích jsou rovnoměrně rozmístěny klientské pokoje, kanceláře a provozně-technické místnosti (jídelny, přípravny jídel, koupelny, ošetřovny, šatny, aktivizační místnosti).

  • Kontaktní informace

 

Domov pro seniory Kosmonautů

ulice Kosmonautů 21

625 00 Brno, Starý Lískovec

tel.: +420 547 426 100

E-mail:
info@kos.brno.cz

https://www.kos.brnods.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Domova pro seniory Kosmonautů za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...