NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Dotek

Pečovatelství Dotek | Úvodní strana

Dotek


  • Posláním pečovatelské služby Dotek o.p.s, je poskytovat osobám z cílové skupiny takovou pomoc a podporu, aby mohly i nadále setrvat ve svém přirozeném domácím prostředí a žít způsobem, na který byly dosud zvyklé.
  • Motem organizace je: „Mosty v komunikaci mezi dvěma světy jsou doteky.“
  • Pečovatelská služba je poskytována osobám, které žijí v mikroregionu Vizovicko – Slušovicko, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení. Služba se poskytuje ve vymezeném čase v domácnostech uživatelů, nebo v prostorách Dotek z.ú.

                                                      Dotek


  • Kontaktní informace

 

Dotek

Pardubská 1194

763 12 Vizovice

Hana Kovářová, R.S.

mob.: 775 726 656
e-mail: zdravotni.dotek@seznam.cz

http://www.pecovatelstvidotek.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory Doteku za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...