NEODKLÁDEJTE řešení Vašeho DĚDICTVÍ za ŽIVOTA na dobu až bude pozdě a CELÁ rozhádaná rodina se z důvodu Vašeho NEŘEŠENÍ této situace do KONCE života ani NEPOZDRAVÍ. Pokud POTENCIÁLNÍ dědici jen ČEKAJÍ až tady NEBUDETE a Vy jim NIC nechcete z Vašeho majetku ZANECHAT, odkažte ČÁST nebo CELÝ Váš majetek POTŘEBNÝM na charitativní ÚČELY dle Vašeho výběru. KONTAKTUJTE nás ZDARMA pro zodpovězení Vašich OTÁZEK a možnosti NÁVRHU REALIZACE ON-LINE. Pro rychlé ODPOVĚDI použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Domov pro seniory Foltýnova

Domov pro seniory Foltýnova

Domov pro seniory Foltýnova


  • Domov pro seniory Foltýnova je příspěvkovou organizací, zřizovatelem domova je Statutární město Brno. Zařízení je sociální pobytová služba s celoročním provozem. V domově je zajištěna pomoc kvalifikovaným personálem v nepřetržitém provozu.
  • Kapacita domova je 224 lůžek, z toho 154 jednolůžkových a 35 dvojlůžkových obytných jednotek. Součástí každé obytné jednotky je předsíň, koupelna, WC a balkon, nebo lodžie. Každý zájemce o naši sociální službu si může zvolit, zda chce obytnou jednotku vybavit nábytkem domova, nebo vlastním. 


Domov pro seniory Foltýnova poskytuje dva druhy sociálních služeb v nepřetržitém provozu:

  • Domov pro seniory
  • Domov se zvláštním režimem
  • ORGANIZACE JE FINANČNĚ PODPOROVÁNA Z PROSTŘEDKŮ STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA A JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

                                                Domov pro seniory Foltýnova


  • Kontaktní informace

 

Domov pro seniory Foltýnova

Foltýnova 21

635 00 Brno

Sociální pracovnice - příjem žádostí
Mgr. Magdaléna Wertheimová, DiS.
Telefon: 546 220 040
Telefon 2: 733 131 396
e-mail: dpdmagda@volny.cz
 

https://www.fol.brnods.cz/

EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory  Domova pro seniory Foltýnova za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš  majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.


  • Poraďte se s našimi SPECIALISTY o možnostech řešení Vaší situace. Kontaktujte nás zde.

 

Záznamy nebyly nalezeny...